Zahájení školního roku je 2. 9. 2019, příchod od 6.30 do 8.00 hod. Od 6.30 se všechny děti scházejí pouze v přízemí ve třídě Ferdy Mravence a od 7.30 si paní učitelka odvádí starší děti nahoru a do 8.00 se děti scházejí na svých třídách. Třída Ferdy Mravence (přízemí) děti 3-4 leté, třída Broučků (1.patro) děti 5-6 leté.

V šatnách jsou připraveny značky dětí, u každé značky visí taška, tam připravte dětem náhradní oblečení (tričko, tepláčky, spodní prádlo, ponožky). Nahoru na poličku dejte dětem tepláčky popř.kraťasy na převlečení na ven a kšiltovku. Vnitřní přezůvky pouze s bílou podrážkou a na venkovní pobyt sportovní obuv. Prosíme vše podepsat. Dále bude v šatně připraven papír, kde zatrhnete, jestli půjde dítě domů po obědě nebo po spaní. Dobu pro vyzvedávání dětí najdete na nástěnkách v šatnách.

Dále žádáme, pokud hned první den děti nebudou spát, nenoste lůžkoviny s sebou, nastává pak zbytečný zmatek. Další novinky a informace si řekneme na schůzce 2. 9. v 16 hod. Účast jednoho rodiče nutná. Rodiče nových dětí prosíme, aby si připravili na schůzku 1000,- Kč zálohu na stravné –  hotovost bude vybírat vedoucí školní jídelny. 

Omlouvat děti můžete na záznamník 378 036 898

Těšíme se na Vás i Vaše děti 

MENU